Ситуація щодо побиття журналістки Чорновіл перебуває на особистому контролі омбудсмена
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська особисто контролює справу про побиття журналістки Тетяни Чорновіл.
Як повідомляє прес-служба омбудсмена, активісти Асоціації українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів близько 2.00 у ніч на середу повідомили працівникам офісу уповноваженого з прав людини про події, що відбулися з Т.Чорновіл.
"Отримавши інформацію про побиття журналістки, у рамках механізму інформаційної комунікації у форматі "Громадські активісти - офіс уповноваженого - МВС", В. Лутковська доручила працівникам секретаріату зібрати всі необхідні матеріали та всебічно вивчити справу", - наголошується в повідомленні.
Офіс уповноваженого спільно з представниками інститутів громадянського суспільства в рамках відкритого омбудсменом провадження продовжує збирати матеріали і вивчати деталі подій минулої ночі, а справа про побиття Т.Чорновіл перебуває на особистому контролі В.Лутковської, додали в прес-службі.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Чорновола вбили ударами кастета - колишній заступник генпрокурора Голомша
14:29, 15.09.2021
Порошенко в річницю нападу на Чорновіл: прихильники Януковича чинять розправу над учасниками Революції гідності
18:28, 25.12.2020
Суд скоротив на годину час нічного домашнього арешту для Чорновол
16:51, 30.07.2020
Слідчі ДБР почали досудове розслідування за фактом можливого порушення громадського порядку депутатом Верховної Ради VIII скликання
10:30, 29.01.2020
Чорновол: Справа про розтрати при закупівлі палива для армії - спроба переділу ринку
18:36, 12.10.2017
ОСТАННЄ
Росіяни вдруге за день атакували критичну інфраструктуру Харкова – мер
19:35, 17.01.2026
Дві людини постраждали в Сумах через атаку російського БпЛА
19:32, 17.01.2026
Кулеба: У Києві тривають аварійно-відновлювальні роботи з повернення тепла до 102 житлових будинків
18:57, 17.01.2026
Російський БпЛА поцілив у нежитлову будівлю в Харкові, даних щодо постраждалих немає
18:52, 17.01.2026
Трамп запроваджує мита проти країн, незгодних із планами анексії Гренландії, – ЗМІ