На активіста "Дорожнього контролю", було скоєно напад
У Києві на активіста "Дорожнього контролю" Володимира Моралова було скоєно напад, повідомляє сайт "Дорожнього контролю".
Інцидент стався в суботу близько 23.00 у районі площі Шевченка.
"Нападники заблокували його автомобіль, проникли в салон і перетягли Володимира на заднє сидіння. Володимир почав відстрілюватися зі свого пістолета - одна куля влучила в бандита, друга потрапила в лобове скло. Після цього, у активіста відібрали пістолет", - зазначається на сайті.
За словами керівника прес-служби "Дорожнього контролю" Єгора Воробйова, нападники вимагали від В.Маралова флешку з відеокамери активіста Андрія Дзіндзі.
"Його витягли з машини, відвели на 20 метрів, приставили пістолет впритул і запитали - де точно живе Андрій, де флешка, де вся апаратура і де Гончаренко (журналіст ДК?) Він сказав: "Не знаю", - і в нього вистрілили в упор. Після цього, Володимиру Моралову повністю спалили автомобіль. Наразі активіста доставили до БСП", - сказав Є.Воробйов у телефонній розмові "Дорожньому контролю".