Ніч на Майдані минула спокійно, мітингувальники зміцнюють одну із барикад
Чергова ніч у таборі мітингувальників на майдані Незалежності в Києві минула спокійно, у звичному режимі.
Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", всю ніч на сцені тривав концерт і дискотека, які вела співачка Руслана Лижичко.
Уранці біля сцени залишаються декілька сотень людей, решта відпочиває в наметах, Будинку профспілок, а також звично охороняють барикади і територію.
Цієї ночі мітингувальники зміцнювали одну із барикад на розі вулиць Хрещатика та Інститутської, яка перекриває підхід до табору з боку Європейської площі. Перед барикадою на проїжджій частині активісти за допомогою зварювання сполучають металеві конструкції, ймовірно, щоб намотати на них колючий дріт.
Крім того, як і раніше, на Хрещатику між вулицями Хмельницького та Городецького стоять великі армійські намети, зокрема навпроти будівлі київської мерії, контрольованої прибічниками опозиції.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Дуда в річницю Євромайдану: Польща непохитно стоятиме з українцями пліч-о-пліч і підтримуватиме в боротьбі з агресором
19:50, 21.11.2023
Українські правоохоронці повідомили про підозру групі кримчан, які в 2014 році викрадали прибічників Євромайдану
16:30, 09.03.2021
ДБР повідомило про підозру чинному адвокату, екс-прокурору, причетному до кримінального переслідування активістів Євромайдану
10:20, 18.06.2020
Моніторингова місія ООН вважає, що закон про амністію євромайданівців заважає розслідуванню
14:41, 02.04.2020
Зеленський хотів би наступного тижня зустрітися зі студентами, які були побиті "Беркутом" на Майдані в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року
19:02, 30.11.2019
ОСТАННЄ
Віткофф та Кушнер не братимуть участі в наступному раунді українсько-російських переговорів – Рубіо
20:48, 28.01.2026
Зеленський обговорив із волонтеркою Татою Кеплер важливість забезпечення військових підрозділів якісним такмедом
20:45, 28.01.2026
Уряд завершив формування НР "Енергоатома" – Свириденко
20:34, 28.01.2026
Суд пом’якшив запобіжний захід єксголові "Укренерго" Кудрицькому
20:32, 28.01.2026
Зеленський: Постійно йде планування нових операцій СБУ, які змінюють хід війни