Протестувальники не пропустили до мерії підкріплення "Беркута"
Учасники акції протесту не пропустили підкріплення "Беркута" до будівлі київської мерії.
Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", два великі автобуси з бійцями спецназу намагалися під'їхати до будівлі Київської міськадміністрації, проте учасники акції вишикувалися щільною стіною, перегородивши Хрещатик.
Після цього автобуси розвернули і поїхали.
Водночас три автобуси, куди беркутівці повернулися після спроби штурму, надалі стоять перед головним входом до мерії, блокуючи будівлю муніципалітету.
Судячи з картинки з вікон, усередині будівлі, де забарикадувалися протестувальники, ситуація спокійна. Із вікон люди махають прапорами "Батьківщини" та "Свободи".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
У Києві поїзди метрополітену на червоній лінії курсують зі змінами – КМДА
12:01, 27.12.2025
Посадовців КМДА підозрюють у тому, що роками не реагували на незаконність розміщення Колеса огляду на Подолі - прокуратура
14:36, 26.12.2025
КМДА придбала роторну парковку за 3,6 млн грн і списала її, так і не почавши використовувати – експосадовцю повідомлено про підозру
12:48, 24.12.2025
Відшкодовано ще понад 40 млн грн, якими заволоділи у межах програми "Турбота. Назустріч киянам" - прокуратура
14:37, 23.12.2025
В Києві за ініціативи Кличка з 1 січня запрацює персональний медичний супровід ветеранів - КМДА
15:44, 18.12.2025
ОСТАННЄ
Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України