Події

Майданівці розчистили свою територію від снігу та продовжують акцію протесту

Учасники акції протесту проти дій влади розчистили майдан Незалежності від снігу та продовжують мітингувати.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", ту частину майдану Незалежності, де розташоване наметове містечко і проводять свою акцію демонстранти, активісти самі ретельно очистили від снігу, що випав за ніч.

Водночас за територією, охопленою мітингом, вулиця Хрещатик, майдан Незалежності та прилеглі вулиці залишаються під сніговим покривом - комунальні служби не прибирають сніг.

Присутнім на Майдані демонструють з екранів, встановлених біля сцени, документальний фільм про "помаранчеву" революцію. Крім того, періодично вмикають трансляцію випусків новин. Настрій в активістів гарний.

Мітингувальники зняли барикади практично з усіх виходів і з підземного переходу з майдану Незалежності. Забарикадованим залишився один вихід, що йде до стели Незалежності.

Вхід на станцію метро "Майдан Незалежності" зачинений. Пасажирів пропускають тільки на вихід із метро - триває евакуація через повідомлення про нібито мінування.

Співробітники міліції, які стоять біля виходу, попереджають громадян, що станції "Майдан Незалежності" і "Хрещатик" зачинені.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ