В опозиції заявляють, що всі адмінбудівлі в Києві перебувають у руках опозиції на законних підставах
Народний депутат України Сергій Соболєв заявляє, що всі адміністративні будівлі Києва, які перебувають у руках опозиції, перебувають у них на законних підставах.
"Усе лише на законних підставах, шляхом оренди цих приміщень", - заявив С.Соболєв на брифінгу в середу в Києві.
Він нагадав, що у будівлі Київської мерії нині перебувають люди. Вони там відпочивають і ховаються від морозу
"У Києві до моменту оголошення виборів (до Київради і міського голови - ІФ) працюватиме тимчасовий штаб. Як тільки вибори буде оголошено, проведено, і тоді все буде передано до рук законних мера і депутатів", - додав С.Соболєв.
На думку опозиції, в Києві нині нелегітимна влада, і не можна дозволити, щоб засідання Київради відбувалися під охороною спецпідрозділу "Беркут", наголосив депутат.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Уряд шукає технологічне рішення для детінізації економіки та працює з держбанками для поліпшення ситуації щодо кредитування бізнесу
14:23, 01.12.2025
Нардеп Соболєв: Тили України залишаються сильними - Молдова не відступила від європейського вибору
15:27, 29.09.2025
Інформації про зустріч Трампа та Путіна недостатньо для висновків - заступник голови фракції "Батьківщина"
18:28, 16.08.2025
Саміт НАТО став проривом після року невизначеностей - заступник голови фракції "Батьківщина"
13:04, 26.06.2025
Визнання США Криму російським та відмова Україні в можливості вступу до НАТО приведуть до нової війни – нардеп Соболєв
17:41, 23.04.2025
ОСТАННЄ
Лідери ЄС засудили підтримку війни РФ третіми країнами
05:22, 19.12.2025
ЄС буде посилювати тиск на РФ, 20-й пакет санкцій буде прийнятий на початку 2026 року – висновки саміту ЄС
05:20, 19.12.2025
Держави-члени ЄС мають активізувати військову підтримку України – висновки саміту ЄС
05:16, 19.12.2025
ЄС готовий зробити свій внесок в гарантії безпеки для України – висновки саміту ЄС
05:15, 19.12.2025
Лідери ЄС знову підтвердили непохитну підтримку України – висновки саміту ЄС