Янукович заявляє, що ціна на газ для населення України не підвищуватиметься
Президент України Віктор Янукович знову заявляє про неприйнятність підвищення ціни на газ для населення.
"Підвищення ціни на газ для населення для нас неприйнятне. Ми підняли її настільки, наскільки це сьогодні відповідає рівню життя наших людей... Ми бачимо, що піднімати сьогодні ціну (не можна - ІФ), незважаючи на те, що ціна цього газу дуже велика, і ми беремо на шкоду державі, ми не перекладаємо цього на плечі людей", - сказав він в інтерв'ю провідним українським телеканалам, яке транслювали в п'ятницю.
Глава держави запевнив: "Ніколи, доки я буду при владі, ми цим шляхом не йтимемо".
Відповідаючи на запитання про те, чи передбачає він можливість з огляду на непросту ситуацію з постачанням газу відновлення найближчим часом співпраці з МВФ, президент зазначив: "Я неодноразово наголошував, що ціною погіршення життя людей ми не проводитимемо політики. Так, нам потрібні кошти Міжнародного валютного фонду...".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Ціна на дрова для населення та соцсфери до кінця опалювального сезону не зміниться – "Ліси України"
12:33, 12.12.2025
Орбан домовився з Ердоганом щодо продовження постачання російського газу до Угорщини - ЗМІ
07:15, 09.12.2025
"Нафтогаз" та Нацпол на Запоріжжі розкрили схему крадіжки газу на 164 млн грн – СЕО
15:34, 08.12.2025
59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування
00:34, 05.12.2025
Держгеонадра з чергової спроби реалізувала "Газ-МДС" Любинецьку нафтогазову площу з перевищенням ціни удвічі
19:56, 03.12.2025
ОСТАННЄ
Ветерани можуть стати рушієм повоєнного економічного зростання України та основою нових еліт, вважає Залужний
14:22, 16.12.2025
Міністр оборони Великої Британії оголосив про інвестицію 600 млн фунтів стерлінгів на ППО для України
14:15, 16.12.2025
Росіянина, який катував цивільне населення під час окупації Липецької ОТГ, заочно засуджено до 12 років ув’язнення
14:05, 16.12.2025
Зеленський: Путін вірить лише в силу та гроші, тому російські активи можуть і повинні бути використані для захисту від агресії Росії
13:55, 16.12.2025
Україна, Молдова та Нідерланди першими підписали Конвенцію про компенсаційну комісію для України