Приватизація у вугільній галузі має завершитися до кінця 2014 року - Янукович
Приватизаційні процеси у вугільній галузі, а також реформування ринку вугільної промисловості буде остаточно завершено вже до кінця 2014 року, заявив президент України Віктор Янукович.
"Усе це має відбуватися під повним контролем трудових колективів і профспілок. Я хотів би наголосити, що жодна шахта не повинна бути закрита необґрунтовано. Збереження наявного фонду перспективних працюючих шахт є пріоритетним вектором державної політики", - наголосив глава держави під час всеукраїнських зборів з нагоди Дня шахтаря в Донецьку.
В.Янукович також зазначив, що завданням держави у справі розвитку вугільної промисловості є синхронізація роботи неефективних підприємств, створення нових сучасних виробництв, а також будівництво нових шахт.
При цьому президент наголосив, що "закриття збиткових шахт обов'язково відбуватиметься паралельно з забезпеченням гірників новими робочими місцями та збереженням наявного рівня соціального захисту".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Вирок екс-президенту Януковичу набрав законної сили – прокуратура
18:43, 16.12.2025
Українська Coal Energy оновила стратегію розвитку на 2025-2027 рр. та додала до неї Румунію
15:58, 22.09.2025
Суд відхилив апеляцію Януковича про скасування накладених на нього санкцій ЄС
11:04, 11.09.2025
Україна накопичила 2,4 млн тонн вугілля та приблизно 11 млрд куб. м газу – Кулеба
13:41, 22.08.2025
"Метінвест" розглядає пропозицію про продаж вугільного активу в США
16:10, 04.08.2025
ОСТАННЄ
Під завалами у Харкові знайдено фрагменти тіла ще однієї людини, кількість жертв атаки 2 січня зросла до трьох - мер
22:10, 03.01.2026
Віце-президент Венесуели заявила що єдиним президентом країни залишається Мадуро – ЗМІ
22:03, 03.01.2026
Перехідний період має бути мирним, демократичним і з пошаною до волі венесуельського народу - Макрон
21:31, 03.01.2026
Пункт допомоги УЧХ другу добу працює у Харкові після ракетної атаки РФ