Події

У Запорізькій області чиновника заарештовано за отримання великого хабара

Начальник відділу Державного земельного кадастру Приморського району Запорізької області, депутат Приморської міської ради вимагав хабар у сумі 2,5 млн грн.

Як повідомляє прес-служба ГУМВС України в Запорізькій області в середу, чиновнику пред'явлено підозру про скоєння кримінального правопорушення - отримання службовою особою неправомірної вигоди у значному розмірі з використанням наданої їй влади чи службового становища.

У березня 2013 року директор одного з товариств з обмеженою відповідальністю звернувся до цього депутата з приводу передання йому в суборенду земельної ділянки, розташованої на узбережжі Азовського моря в місті Приморськ. Депутат оцінив свої "послуги" у 2,5 млн грн.

Запорізькі правоохоронці в офісному приміщенні затримали підозрюваного на "гарячому" - під час отримання частини "замовленої" суми в розмірі 100 тис. грн. Факт передання грошей було задокументовано. Під час особистого обшуку депутата зазначені грошові кошти були вилучені.

Під час подальших слідчих дій до матеріалів виробництва додалися документи і матеріали, що підтверджують факти вимагання хабара за укладання договору суборенди земельної ділянки та розгляду цього питання на земельній комісії та сесії Приморської міської ради.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ