27-28 липня в центрі Києва буде тимчасово обмежено рух - УДО
Управління державної охорони попереджає про тимчасове обмеження руху транспорту 27-28 липня в центрі Києва у зв'язку з проведенням святкових заходів з нагоди 1025 річниці Хрещення Київської Русі.
Як повідомляє прес-служба УДО в середу, вулицю Хрещатик буде перекрито від вулиці Богдана Хмельницького до Інститутської. Крім того, тимчасово обмежать рух транспорту вулицею Трьохсвятительською від Європейської площі до Михайлівської площі. Також тимчасово закриють проїзд вулицею Лаврською від площі Слави до Цитадельної і вулицею Грушевського від Шовковичної до Кріпосного провулка.
У зв'язку з обмеженнями УДО просить водіїв і громадян з розумінням поставитися до тимчасових труднощів і завчасно планувати маршрут свого пересування містом.
До місць проведення офіційних заходів свята допуск здійснюватиметься за запрошеннями Української православної церкви.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Рішення про можливі зміни в роботі транспорту під час тривоги мають доопрацювати до наступного засідання Ради оборони Києва
13:49, 12.03.2025
Рух транспорту Південним мостом у Києві з лівого на правий берег відкрито - Кличко
11:36, 12.03.2025
Рада оборони Києва розгляне питання щодо рух громадського транспорту та порядку роботи мостів - Ткаченко
15:27, 08.03.2025
Реєстрація в "єЧерзі" стає доступною для малотоннажного транспорту
21:03, 05.03.2025
Садовий: Львів стане новим великим транспортним хабом Європи
20:12, 03.03.2025
ОСТАННЄ
Директора донецького підприємства заочно засуджено на 4 роки за колабораційну діяльність
11:16, 18.03.2025
Польща і країни Балтії виходять із конвенції щодо протипіхотних мін, інформує Вільнюс
11:07, 18.03.2025
Генштаб ЗСУ повідомляє про збільшення ударів ворога на Курщині за останню добу та деяке зменшення плацдарму
11:05, 18.03.2025
В Україні створили перший інтерактивний Музей математики, з 1 травня він стане відкритим для відвідувачів - Міносвіти
10:44, 18.03.2025
Завершено слідство у справі стосовно першого ексзаступника голови ДФС України - САП