Понад половину доходів "Укрпошті" дає доставка пенсій і письмової кореспонденції
Понад 50% доходів державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" становлять доходи від доставки пенсій і письмової кореспонденції, повідомила в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" генеральний директор "Укрпошти" Оксана Плотнікова.
За її словами, зокрема, 33% усіх отриманих у 2012 році доходів підприємства - це послуга з доставки пенсій, а 21% доходів принесла послуга доставки письмової кореспонденції.
Крім того, за словами гендиректора "Укрпошти", 14% усіх доходів підприємство отримало від надання фінансових послуг (перекази, платежі), а 7% - від доставки преси.
Гендиректор "Укрпошти" зазначила, що одним із кроків до збільшення доходів є розширення роботи з корпоративними клієнтами.
"Ми спрямували наші зусилля на розширення роботи з корпоративними клієнтами - постачальниками комунальних послуг, обленерго, облгазами тощо. І ми не тільки приймаємо платежі на їх користь. Уже сьогодні ми впроваджуємо прийом платежів без квитанцій, із використанням карток клієнта, плануємо впроваджувати платіжні термінали", - повідомила О.Плотнікова.
Загальна сума доходів "Укрпошти" торік становила 4 019,9 млрд грн.
"Укрпошта" є національним оператором поштового зв'язку, згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів від 10 січня 2002 року. Належить до сфери управління Міністерства інфраструктури України.
Національний оператор поштового зв'язку надає близько 50 видів послуг у 14 тис. відділень у всій Україні.