Екс-міністр: Остання зустріч Путіна з Януковичем - спроба зупинити євроінтеграцію України
Колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко вважає, що зустріч президента Росії Володимира Путіна з президентом України Віктором Януковичем у Сочі - остання спроба російської влади зупинити євроінтеграцію України.
Про це він заявив в ефірі "5 каналу" в понеділок.
"У багатьох кремлівських кабінетах зрозуміли, що Україна йде. Кремль втрачає вплив на Україну, і ось наразі, зокрема остання непередбачена, загадкова зустріч (В.Путіна та В.Януковича - ІФ), вона свідчить про те, що відбуваються останні спроби зупинити цей процес", - сказав В.Огризко.
На думку екс-міністра, відсутність у пресі інформації про зустрічі президентів свідчить про те, що не було досягнуто жодних домовленостей.
"Так буває у випадках, коли нічого "зливати". Тому, я думаю, просто немає результату, немає з чим виходити", - наголосив В.Огризко.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Поліція викрила шахраїв, які заволоділи понад 2 млн грн під виглядом постачання дронів для ЗСУ
13:31, 04.12.2025
Київрада має збільшити фінансування програми підтримки Захисників та Захисниць на 800 млн грн – мер
11:59, 04.12.2025
Київ передав бійцям 3-го армійського корпусу ЗСУ нову партію допомоги – Кличко
20:07, 03.12.2025
НАЛУ ініціює звернення до Європарламенту щодо правил реєстрації українських організацій у Реєстрі прозорості ЄС
19:12, 03.12.2025
Novus в грудні відкриває 9 магазинів у столичному регіоні
13:04, 03.12.2025
ОСТАННЄ
У Чернігівській області 90% абонентів без світла через аварію в мережі - обленерго
15:07, 05.12.2025
Дві людини загинули внаслідок удару БпЛА по вантажівці в Ізюмі
15:06, 05.12.2025
Єврокомісія сприятиме доступу України до резерву кібербезпеки ЄС - Віркунен
15:04, 05.12.2025
ЄС має працювати над інструментами для визначення походження безпілотників - посол Швеції
14:48, 05.12.2025
Військовий омбудсмен: Військові не мають займатися мобілізацією, системі потрібна реформа