Світовий банк підтримав структурні зміни медицини України і згідно з грантовим проектом виділив 4,5 млн дол США на поліпшення системи охорони здоров'я у Волинській області.
Про це повідомив 20 травня під час оперативної наради голова Волинської ОДА Борис Клімчук.
Наприкінці минулого року Світовий банк разом з МОЗ України розпочав підготовку чотирирічного проекту щодо реформування регіональних систем охорони здоров'я.
Волинь стала однією з 11-ти областей України, проект якої пройшов і витримав захист у цій міжнародній фінансовій установі.
Протягом двох років область отримає 4,5 млн дол США.
Про це повідомляє прес-служба Волинської ОДА.
Зі слів начальника головного управління охорони здоров'я Волинської ОДА Ігоря Ващенюка, проект охоплює всю область і реалізовуватиметься в трьох напрямах: профілактика захворювань (серцево-судинні захворювання, онкологія, цукровий діабет, хвороби дихальних шляхів),
Також завдяки проекту буде поліпшено якість надання медичних послуг та структурну перебудову медицини області (створення нових амбулаторій, лікарень та їх оснащення).
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Кабмін виділив 207 млн грн гранту від Світового банку на проєкт трансформації медсистеми
14:24, 14.03.2025
Кабмін розподілив 3,3 млрд грн на проєкти відбудови та розвитку у сфері медицини
12:41, 07.03.2025
МОЗ продовжує перешкоджати входженню приватних клінік в ПМГ та створює дискримінаційні умови для них - учасники ринку
17:26, 30.01.2025
Департамент охорони здоров'я Міноборони і група волонтерів у сфері медицини просять Умєрова зберегти нинішнє керівництво департаменту
21:18, 17.01.2025
Світовий банк схвалив позику $1,05 млрд на підтримку політики розвитку для України
20:49, 18.12.2024
ОСТАННЄ
Умєров сфорумує команду для участі у зустріч військових представників у Лондоні - Зеленський
14:41, 17.03.2025
Експосадовці "Київзеленбуду" привласнили понад 5,3 млн грн на ремонті парків – Нацполіція
14:21, 17.03.2025
У новому пакеті військової допомоги від Німеччини – 24 бронемашини MRAP та 3 СЗУ Gepard
13:57, 17.03.2025
В Україні днями збережеться прохолодна погода, місцями з невеликим мокрим сніг
13:57, 17.03.2025
СБУ затримала 21-річного жителя Донеччини, який шпигував за оборонцями прифронтового Покровська