Події

Глава МЗС України проти введення подвійного громадянства

Міністр закордонних справ України Леонід Кожара виступає проти введення в Україні подвійного громадянства.

"Я вважаю, що Україна не повинна йти шляхом заохочення подвійного громадянства", - сказав він на прес-конференції в Києві в середу.

Він зазначив, що на сьогодні закон України про громадянство на 100% відповідає вимогам Ради Європи та світовому законодавству.

"Закон про громадянство заснований на принципі невизнання подвійного громадянства. Україна не забороняє подвійного громадянства - вона його не визнає", - наголосив міністр.

Як повідомлялося, народний депутат України (позафракційний), лідер партії "Союз" Лев Миримський вніс до українського парламенту законопроект про подвійне громадянство.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ