Захист Пукача подасть апеляцію на вирок Печерського райсуду
Захист екс-начальника департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексія Пукача оскаржить вирок Печерського райсуду Києва, згідно з яким О.Пукача визнано винним у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе та засуджено до довічного ув'язнення.
Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", про це заявив захисник О.Пукача Григорій Демиденко відразу після оголошення вироку у вівторок.
У свою чергу О.Пукач у залі суду у відповідь на прохання журналістів прокоментувати вирок сказав: "Запитайте у Кучми та Литвина - вони все розкажуть".
"Я все розповів під час слідства та суду... Тому запитайте про мотив і намір у Литвина і Кучми", - додав він.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Ексголова Державної судової адміністрації України почав відбувати покарання
11:06, 26.12.2025
До суду передано справу щодо 18 осіб, причетних до катувань понад 90 мирних жителів Куп’янська
10:40, 26.12.2025
Суд відмовив Держетнополітики у задоволенні апеляції щодо забезпечення позову у справі про припинення діяльності Корецького монастиря (МП)
16:03, 25.12.2025
Доброволець, який воював на боці України засуджений у Швейцарії до умовного терміну ув'язнення – ЗМІ
01:45, 19.12.2025
Суд переніс на невизначений термін розгляд справи про розірвання договору оренди УПЦ (МП) з Києво-Печерською лаврою