Генпрокуратура відновила досудове слідство у справі про розголошення Мельниченком держтаємниці - Генпрокуратура
Генеральна прокуратура України скасувала обвинувальний висновок у кримінальній справі проти екс-майора Управління держохорони Миколи Мельниченка про розголошення державної таємниці та відновила за нею досудове слідство.
Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі Генпрокуратури, відповідну процедуру здійснив слідчий прокуратури в рамках нагляду за розслідуванням цієї справи, проведеним Службою безпеки України.
Водночас у Генпрокуратурі не змогли уточнити, з якої саме причини досудове слідство у справі відновлено.
Як повідомлялося, Головне слідче управління СБУ 26 грудня 2012 року завершило досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно М.Мельниченка в питанні розголошення ним державної таємниці та направило обвинувальний акт Генеральній прокуратурі України. Також спецслужба повідомила про те, що екс-майор і його захисник завершили ознайомлення з матеріалами досудового розслідування, розпочатого 20 грудня.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Колишній топпосадовець Генпрокуратури підозрюється у списанні податків на понад 641 млн грн – НАБУ
20:50, 15.01.2026
ЦПК вимагає повторної перевірки доступу до держтаємниці першої заступниці генпрокурора Вдовиченко
15:51, 06.01.2026
Міндовкілля видавало незаконні ліміти на промислову заготівлю у заповідниках та нацпарках
09:04, 26.11.2025
Києву повернули понад 20 млн грн, привласнених посадовцями КМДА під час реалізації соцпрограми – Офіс генпрокурора
16:53, 03.11.2025
НАБУ та САП повідомили про підозру прокурору Офісу Генпрокурора
22:20, 09.10.2025
ОСТАННЄ
Освітній омбудсмен пропонує розділити вступників з ТОТ та вступників з територій активних бойових дій в окремі квоти
16:05, 30.01.2026
Кабмін скасував ліцензування експорту та імпорту літій-іонних акумуляторів
15:59, 30.01.2026
Шість супермаркетів "АТБ" на Троєщині тимчасово працюватимуть цілодобово
15:57, 30.01.2026
Впровадження енергоавтономних систем в житлові проєкти збільшує вартість квадратного метра на 10-15% – думка
15:45, 30.01.2026
НЗФ може зiткнутися з труднощами при виконаннi фiнансових зобов'язань через війну - керівництво