Події

Тимошенко знову заявила, що на засідання суду у справі ЄЕСУ не збирається

Екс-прем'єр України, засуджена Юлія Тимошенко написала чергову заяву про відмову прибути до Київського районного суду Харкова на засідання у справі корпорації "ЄЕСУ" 23 листопада, повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України.

"Засуджена зазначила, що наразі вона приймає реабілітаційні процедури у стаціонарному медичному закладі, у зв'язку з чим відмовляється від участі в судовому засіданні", - повідомили в пенітенціарній службі.

Керівництво Качанівської виправної колонії поінформувало Київський районний суд Харкова про цю заяву.

Крім того, в прес-службі додали, що 21 листопада Ю.Тимошенко, в порядку винятку, поспілкувалася протягом години за допомогою засобів мобільного зв'язку з двома особами.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ