Янукович: Формування виборчих комісій шляхом жеребкування було помилкою
Президент України Віктор Янукович вважає помилковою норму закону про вибори народних депутатів, що передбачає формування виборчих комісій шляхом жеребкування.
"Ту поправку, яку внесли депутати і від опозиції, і потім підтримали депутати з більшості, що комісії треба формувати з числа тих партій шляхом жеребкування - це була помилка", - сказав В.Янукович журналістам у п'ятницю в Нікосії під час візиту на Кіпр.
Він висловив переконаність у тому, що правильніше було б формувати комісії з парламентських партій. На думку президента, в комісіях тоді "було б більше порядку і відповідальності".
В.Янукович також вважає за необхідне "підняти планку відповідальності членів виборчих комісій".
Водночас, на його думку, недоліки закону загалом не вплинули на результати голосування. "Але це невелика частина, яка загалом не вплинула на результати голосування", - зазначив В.Янукович.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
ЦВК Румунії відхилила кандидатуруДжорджеску до участі у виборах президента
01:39, 10.03.2025
“Євросолідарність” таємних переговорів із західними союзниками не проводить - нардеп
14:51, 06.03.2025
“Європейська солідарність” проти виборів під час війни - Порошенко
12:10, 06.03.2025
До забезпечення справедливого миру проведення виборів в Україні неможливо – Ю.Тимошенко
11:57, 06.03.2025
Кличко залишається лідером серед потенційних кандидатів на посаду мера Києва
10:51, 06.03.2025
ОСТАННЄ
Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні
19:47, 10.03.2025
У Женеві представили план припинення вогню в Україні
19:28, 10.03.2025
Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії
19:18, 10.03.2025
Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА
18:51, 10.03.2025
Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу