Події

Порошенко ще не визначився, ким він буде - депутатом чи міністром

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко ще не прийняв рішення – залишиться він на посаді міністра економічного розвитку і торгівлі чи стане народним депутатом України.

"Залежно від того, яким буде склад у парламенті та яким буде склад уряду, я прийму рішення, де ефективніше буде використано мої можливості", - сказав він на прес-конференції в Києві.

"Я очікую, що за підсумками парламентських виборів склад уряду буде суттєво змінено. Жодній партії не вдасться сформувати одноосібну гарантовану більшість навіть з урахуванням мажоритарників", - додав він.

За даними оброблення 100% протоколів у мажоритарному окрузі №12 (Вінницька область) кандидат-самовисуванець П.Порошенко набрав 71,52% голосів, обійшовши всіх конкурентів із великою перевагою.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ