Події

Окружний адмінсуд Києва заборонив збори в центрі міста до 12 листопада

Окружний адміністративний суд Києва в суботу ввечері ухвалив рішення про заборону проведення будь-яких масових заходів, крім державних, у центральній частині міста до 12 листопада включно, повідомляє в суботу прес-служба Коаліції учасників помаранчевої революції.

"Суд, враховуючи потенційну небезпеку конфліктів між організаціями з різнополярними поглядами, посилаючись на указ президента про заборону проведення мітингів у центральній частині міста, ухвалив заборонити проведення будь-яких масових заходів (крім державних) до 12 листопада включно", - йдеться в повідомленні.

Відповідачем у справі виступав представник КУПР, яка подала повідомлення про проведення безстрокової акції з неділі (дня виборів) на майдані Незалежності та на площі під будівлею ЦВК.

Отже, ні на майдані Незалежності, ні під ЦВК, ні під іншими державними установами відтепер мітинги проводити заборонено судом.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ