Події

МЗС України в день виборів організує прямі включення з посольств та дискусії за участю міжнародних спостерігачів

Міністерство закордонних справ України в день проведення парламентських виборів, 28 жовтня, має намір організувати низку заходів за участю міжнародних спостерігачів, дипломатів і європейських політиків.

За інформацією прес-секретаря МЗС Олександра Дикусарова, планується організувати для журналістів протягом дня пряме включення з посольств України в Японії, США та Лівії.

Також буде проведено брифінги спостерігачів за виборами з Латвії, Чехії, Ізраїлю. Заплановані також круглі столи за участю місій міжнародних спостерігачів, які розкажуть про свої перші враження після завершення голосування.

В одній із таких дискусій увечері візьме участь і глава МЗС України Костянтин Грищенко, а також представники Європарламенту та країн-членів ЄС.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ