"Колекція" наметового містечка на Хрещатику поповнилася новим портретом Тимошенко
У Києві до наметового містечка прихильників Юлії Тимошенко передали картину з зображенням екс-прем'єра.
Автор ідеї та художник передали полотно в наметове містечко в четвер, до річниці оголошення вироку в "газовій справі", повідомили в прес-центрі Київського регіонального штабу об'єднаної опозиції "Батьківщина" у п'ятницю.
Харківський художник Олексій Підлісний зобразив екс-прем'єра за ґратами: її волосся зачесане у фірмову косу, а на плечі накинута біла хустина.
"Образ Тимошенко створений досконало точно: і погляд, і нахил голови, і постава. Робота виконана маслом, її розміри 120х80 см. Автором ідеї є С.Затенко ", - наголошується в повідомленні.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни
18:24, 26.12.2025
Спілка ректорів України підбила підсумки вступної кампанії та обговорила напрями вдосконалення правил прийому у 2026 році
14:02, 06.10.2025
"Батьківщина" зареєструє у Раді альтернативний президентському законопроєкт щодо посилення повноважень НАБУ та САП
16:47, 28.07.2025
Лідер "Батьківщини" Тимошенко назвала світлим днем в Раді обмеження незалежності НАБУ/САП
14:25, 22.07.2025
Тимошенко: Міжнародні плани - закінчити війну в Україні до кінця травня
23:00, 06.04.2025
ОСТАННЄ
Українська делегація на чолі з Зеленським прибула до Флориди на зустріч із Трампом
01:50, 28.12.2025
Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України