Глава МЗС заявив про прогрес у відносинах з Угорщиною та підтримку Кіпру щодо євроінтеграції
Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга висловив вдячність Кіпру за підготовку до відкриття першого кластера щодо вступу України в ЄС, західним партнерам за підтримку та заявив про новий розділ у відносинах з Угорщиною.
"Дякую Головуванню Кіпру за його лідерство у просуванні процесу вступу України до ЄС. Висловлюю подяку всім державам-членам ЄС, Європейській Комісії та інституціям ЄС за їхню непохитну підтримку", – написав він у соцмережі Х.
Сибіга зазначив, що також цінує конструктивну участь Угорщини.
"Ми відкриваємо новий розділ у відносинах між Україною та Угорщиною – розділ, побудований на взаємній повазі, довірі та нашому спільному європейському майбутньому. Україна рухається вперед", – пише він.
Як повідомлялося, головуючий в Європейському союзі Кіпр розпочав підготовку до офіційного відкриття Першого кластеру у переговорах про вступ України та Молдови до Євросоюзу.