Інтерфакс-Україна
10:49 03.06.2026

У важкому стані четверо із 22 постраждалих у Дніпрі, що залишаються у лікарнях

1 хв читати
У важкому стані четверо із 22 постраждалих у Дніпрі, що залишаються у лікарнях
Фото: https://t.me/dnipropetrovskaODA

У важкому стані четверо із 22 постраждалих у Дніпрі через ворожу атаку в ніч проти 2 червня, що знаходяться у лікарнях, повідомив очільник обласної військової адміністрації Олександр Ганжа.

"У лікарнях залишаються 22 постраждалих під час атаки на Дніпро, яку ворог здійснив у ніч проти 2 червня. Серед госпіталізованих двоє дітей – дівчинка 13 років та хлопець 16 років. Вони у стані середньої тяжкості. Як і більшість дорослих", – написав він у Телеграмі у середу вранці.

За його словами, четверо пацієнтів у реанімації у важкому стані. Лікарі надають їм всю необхідну меддопомогу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА