10:49
03.06.2026
У важкому стані четверо із 22 постраждалих у Дніпрі, що залишаються у лікарнях
Фото: https://t.me/dnipropetrovskaODA
У важкому стані четверо із 22 постраждалих у Дніпрі через ворожу атаку в ніч проти 2 червня, що знаходяться у лікарнях, повідомив очільник обласної військової адміністрації Олександр Ганжа.
"У лікарнях залишаються 22 постраждалих під час атаки на Дніпро, яку ворог здійснив у ніч проти 2 червня. Серед госпіталізованих двоє дітей – дівчинка 13 років та хлопець 16 років. Вони у стані середньої тяжкості. Як і більшість дорослих", – написав він у Телеграмі у середу вранці.
За його словами, четверо пацієнтів у реанімації у важкому стані. Лікарі надають їм всю необхідну меддопомогу.