11:30
02.06.2026
В Києві помер один з постраждалих внаслідок удару – Кличко
Фото: https://kyiv.klichko.org/
В Києві в лікарні помер один з постраждалих внаслідок російського удару по місту, повідомив міський голова столиці Віталій Кличко.
"Внаслідок атаки на столицю 2 червня – п’ятеро загиблих", – написав Кличко в телеграм-каналі.
Раніше повідомлялося про чотирьох загиблих і понад 60 постраждалих, серед яких троє дітей – 3, 11 та 17 років.