Інтерфакс-Україна
11:30 02.06.2026

В Києві помер один з постраждалих внаслідок удару – Кличко

1 хв читати
В Києві помер один з постраждалих внаслідок удару – Кличко
Фото: https://kyiv.klichko.org/

В Києві в лікарні помер один з постраждалих внаслідок російського удару по місту, повідомив міський голова столиці Віталій Кличко.

"Внаслідок атаки на столицю 2 червня – п’ятеро загиблих", – написав Кличко в телеграм-каналі.

Раніше повідомлялося про чотирьох загиблих і понад 60 постраждалих, серед яких троє дітей – 3, 11 та 17 років.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Новий пакет санкцій ЄС демонструє системний підхід до послаблення російської воєнної машини – Власюк

Федоров, Сирський та Гнатов провели нараду з командирами щодо впровадження першого етапу армійської реформи

Оголошено конкурс з відбору голови правління "Енергоатома" – Наглядова рада

Спікер Ради: Для України важлива консолідована підтримка британського парламенту

Fire Point, TAF Industries, Fourth Law та ще з півсотні компаній з України представлені на Eurosatory-2026 у Парижі

Раді пропонують доповнити склад злочину геноциду культурною складовою – законопроєкт

Зеленський подякував Вселенському патріарху за підтримку і чітку моральну позицію після удару РФ по Києво-Печерській лаврі

Трамп назвав "дуже плідними" розмови з Зеленським і Путіним, заявив, що зосередиться на Україні

Український урядовий борт вилетів з Молдови до Женеви, біля якої проходить саміт G7 -- авіарусерс

Трамп, Венс і спікер парламенту Ірану підписали американсько-іранський меморандум – медіа

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА