Інтерфакс-Україна
11:10 02.06.2026

Під час нічної атаки травмовано двох енергетиків ДТЕК

1 хв читати

Внаслідок ворожої атаки на столицю в ніч на 2 червня травмовано двох енергетиків ДТЕК, повідомив енергохолдинг.

"Надаємо колегам всю необхідну допомогу. Бажаємо їм якнайшвидшого одужання", – зазначили в ДТЕК.

В енергохолдингу запевнили споживачів, що продовжують працювати в режимі 24/7 попри підвищену небезпеку на енергетичних об’єктах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заповідник "Києво-Печерська лавра" тимчасово зачинено для відвідувачів

Четверо загиблих і 23 поранених внаслідок масованої гібридної атаки ворога на Київ – КМВА

15 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Окупанти втратили впродовж доби 1320 військовослужбовців – Генштаб

Мистецький арсенал постраждав через російський обстріл в ніч на понеділок

ЖК "Комфорт Таун" вчергове постраждав від російського обстрілу, горить освітній заклад

Гуманітарний комітет: атаки на Лавру і Кіностудію Довженка – цілеспрямована політику РФ на підрив ідентичності українців

В Успенський собор Києво-Печерської лаври влучив "Шахед" – гендиректор

Кіностудія Довженка в Києві постраждала в наслідок російського обстрілу, знищена костюмна колекція – Бережна

ДЕСС про атаку на Києво-Печерську лавру: для російських терористів немає нічого святого, світ має зупинити це варварство

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА