11:10
02.06.2026
Під час нічної атаки травмовано двох енергетиків ДТЕК
Внаслідок ворожої атаки на столицю в ніч на 2 червня травмовано двох енергетиків ДТЕК, повідомив енергохолдинг.
"Надаємо колегам всю необхідну допомогу. Бажаємо їм якнайшвидшого одужання", – зазначили в ДТЕК.
В енергохолдингу запевнили споживачів, що продовжують працювати в режимі 24/7 попри підвищену небезпеку на енергетичних об’єктах.