Інтерфакс-Україна
00:11 02.06.2026

Росіяни атакували облцентр у Запоріжжі, пошкоджено об'єкт критичної інфраструктури

1 хв читати

Російські війська в понеділок ввечері атакували облцентр у Запоріжжі, пошкоджено об'єкт критичної інфраструктури, повідомив очільник ОВА Іван Федоров.

"Росіяни атакують обласний центр. Ворожого удару зазнав об'єкт критичної інфраструктури", – написав він у Телеграм.

За словами глави ОВА, на місці удару виникла пожежа.

Джерело: https://t.me/ivan_fedorov_zp/41149

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд підтримав законопроєкт про утвердження української ідентичності як засади державної політики – Бідний

Уже 12 постраждалих у Павлограді внаслідок російської атаки по багатоповерхівці

Троє постраждалих унаслідок атаки ворожих КАБ на Запоріжчині

Мешканець прикордоння Харківщини шпиталізований у важкому стані через підрив на міні

Директор УЦОЯО Вакуленко: аудіофрагмент, який поширюється в соцмережах, є змонтованим і не відповідає дійсності

Гнатов: влада шукає механізми демобілізації та готує рішення щодо підвищення виплат військовослужбовцям

Кабмін призначив Філевську заступницею міністра культури

Трамп: США забезпечили прохід понад 100 млн барелів нафти через Ормузьку протоку

Двоє підлітків постраждали внаслідок вибух невідомого предмету на Сумщині – ОВА

Відомо про п'яту постраждалу від удару по багатоповерхівці у Павлограді – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА