Судитимуть чоловіка, який стріляв по підлітках з багатоповерхівки у Сумах
Передано до суду справу щодо 60-річного мешканця м.Суми, який в 2025 році стріляв з рушниці з вікна власної квартири по підлітках, внаслідок чого ті отримали поранення, повідомляє Офіс генерального прокурора.
В телеграм-каналі в понеділок прокуратура зазначає, що обвинувальний щодо замаху на вбивство наразі скеровано до суду.
"9 грудня 2025 року у дворі багатоповерхівки шестеро підлітків стояли під під’їздом. Місцевий житель грубо зробив їм зауваження – вимагав звільнити лавку. Коли діти не відреагували, чоловік повернувся до квартири, взяв гладкоствольну рушницю ІЖ-43, спорядив її саморобними набоями 12 калібру, вийшов на сходовий майданчик 10 поверху, присвітив ліхтариком і прицільно вистрілив у дітей", – нагадують у прокуратурі.
Четверо дівчат та двоє хлопців віком від 13 до 16 років отримали поранення.
У відомстві уточнюють, що чоловік був у стані алкогольного сп’яніння.
Дії обвинуваченого кваліфіковано як замах на умисне вбивство шістьох дітей з хуліганських мотивів.