Інтерфакс-Україна
21:56 31.05.2026

Через ворожу атаку в Чернігівському районі знеструмлено 40 тис. абонентів в Чернігові

1 хв читати
Через ворожу атаку в Чернігівському районі знеструмлено 40 тис. абонентів в Чернігові

Внаслідок ворожої атаки на енергооб'єкт у Чернігівському районі без електропостачання залишилися 40 тисяч абонентів у місті Чернігів, повідомляє пресслужба АТ "Чернігівобленерго".

"Внаслідок ворожої атаки на енергооб'єкт у Чернігівському районі знеструмлено 40 тисяч абонентів у місті Чернігів", – йдеться в повідомленні, оприлюдненому у Телеграм-каналі ввечері неділі.

В компанії зазначили, що енергетики працюють над відновленням електропостачання.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили безпілотних систем уразили за добу 1479 ворожих цілей

ППО ліквідувала 114 з 132 ворожих БпЛА: ворог атаакував двома балістичними ракетами, зафіксовано влучання 16 дронів на 9 локаціях – Повітряні сили

РФ застосовує засоби РЕБ проти супутникового зв'язку Starlink – радник Міноборони

ДСНС: Кількість постраждалих через ворожий удар по Балаклії зросла до восьми

У Кіровоградській області під час нічної атаки дронів пошкоджено тваринницький комплекс, загинуло понад 20 голів рогатої худоби

За добу в Запорізькій області  поранені 11 людей, РФ завдала ударів по 47 населених пунктах – ОВА

Окупанти за добу втратили 1230 осіб та 421 од. спецтехніки – Генштаб

Вісім людей загинули внаслідок катастрофи бомбардувальника B-52 на авіабазі Едвардс у США

Внаслідок обстрілу Балаклії поранено шістьох людей, серед них двоє дітей – працюють рятувальні служби

16 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА