17:28
27.05.2026
РФ атакувала три енергооб'єкти на Дніпропетровщині – "ДТЕК"
Фото: ДТЕК
Через ворожі удари 26 травня були пошкоджені одразу три енергетичні об’єкти групи "ДТЕК" у Дніпропетровській області.
"На щастя, працівники не постраждали", – повідомив енергохолдинг у середу.
Без електропостачання залишилися 63 населені пункти у прифронтових районах області. Щойно це стало безпечно, енергетики розпочали аварійно-відновлювальні роботи.
Загалом за останні два дні світло було повернуто понад 33 тис. родин Дніпропетровщини.