Інтерфакс-Україна
19:37 26.05.2026

Миколаїв атакували шахеди, є пошкодження адмінбудівлі та двох багатоповерхівок – ОВА

1 хв читати
Миколаїв атакували шахеди, є пошкодження адмінбудівлі та двох багатоповерхівок – ОВА

Очільник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім повідомив про пошкодження адміністративної будівлі та двох багатоповерхівок у місті.

"Миколаїв. Внаслідок атаки шахедів на місто пошкоджено адміністративну будівлю та дві багатоповерхівки", – написав він у Телеграмі у вівторок.

Раніше Кім повідомляв про БпЛА, що рухались на Миколаїв із кількох напрямків.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА