Інтерфакс-Україна
23:03 25.05.2026

Внаслідок удару по Одесі пошкоджено об'єкт інфраструктури, постраждали двоє людей – МВА

1 хв читати

В результаті ворожої атаки по Одесі в одному з районів міста пошкоджено об'єкт інфраструктури, також поранення отримали двоє людей, повідомив начальник міської військової адміністрації Сергій Лисак.

"Внаслідок атаки пошкоджено об'єкт інфраструктури в одному з районів міста. Наразі відомо про двох постраждалих. Інформація уточнюється", – зазначив він у Телеграм-каналі ввечері понеділка.

За словами очільника МВА, на місці події працюють екстрені служби, які ліквідовують наслідки атаки.

Джерело: https://t.me/odesaMVA/2271

ОСТАННЄ

Семеро людей поранені через удар КАБ на Дніпропетровщині – ОВА

Рада прийняла закон про безпеку та інтероперабельність залізничного транспорту України

Україна готує систему протидії російській РЕБ, щоб та не скеровувала українські дрони на країни ЄС – Зеленський

Президент Естонії: останні місяці наблизили війну до нас, маємо посилювати готовність суспільства

Зеленський про дипломатичну роботу із завершення війни: червень і липень можуть визначити дуже багато

Військове командування окупантів заборонило трафік сухопутним кордоном в Крим – командувач СБС

На Київщині викрито схему збуту пального на 200 млн грн

Сирський затвердив Концепцію розвитку ракетних військ і артилерії ЗСУ до 2030р

Компанія "Генерал Черешня" повідомляє про 40 тис. уражених цілей за весну

10 мобільних медичних бригад УЧХ працюють на Сумщині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА