Інтерфакс-Україна
15:52 25.05.2026

В Дніпрі вже 4 постраждалих після удару, 3 з них у лікарні – обладміністрація

1 хв читати
В Дніпрі вже 4 постраждалих після удару, 3 з них у лікарні – обладміністрація
Фото: t.me/dnipropetrovskaODA

Кількість постраждалих через атаку російських окупантів по місту Дніпро в понеділок зросла до чотирьох, повідомив очільник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Олександр Ганжа.

"За допомогою до медиків звернулася 46-річна жінка. Вона лікуватиметься амбулаторно. Троє чоловіків у лікарні, двоє з них "важкі", – написав Ганжа в телеграм.

Раніше після вибухів, які пролунали в Дніпрі після 12:00, повідомлялося про трьох постраждалих. Перед тим Повітряні сили попереджали про швидкісну ціль у напрямку міста.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін призначив Філевську заступницею міністра культури

Трамп: США забезпечили прохід понад 100 млн барелів нафти через Ормузьку протоку

Двоє підлітків постраждали внаслідок вибух невідомого предмету на Сумщині – ОВА

Відомо про п'яту постраждалу від удару по багатоповерхівці у Павлограді – ОВА

Четверо людей, серед них – підліток, поранено через ворожу атаку на Павлоград – ОВА

Зеленський: За рік після створення угруповання СБС уражено російських цілей на майже $40 млрд

Сибіга: 47 держав та ЄС на Раді керуючих МАГАТЕ засудили атаку Росії на сховище ЦСВЯП України

Російські БпЛА атакували два цивільних торговельних судна у Чорному морі

Свириденко: В Україні запровадять градацію штрафів та посилять відповідальність для системних порушників

Зеленський призначив 11 червня Днем Сил безпілотних систем ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА