Інтерфакс-Україна
13:19 25.05.2026

Окупанти завдали удару по Дніпру, троє поранених

1 хв читати

Троє людей дістали поранень через удар російських окупантів по місту Дніпро в понеділок, повідомив очільник Дніпропетровської обласної військової адміністрації (ОВА) Олександр Ганжа.

"Це чоловіки 18, 45 та 67 років. Усі ушпиталені. Двоє у важкому стані", – написав Ганжа в Телеграм.

Раніше повідомлялося про вибухи, які пролунали в Дніпрі після 12:00. Перед тим Повітряні сили попереджали про швидкісну ціль у напрямку міста.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА