Інтерфакс-Україна
17:04 24.05.2026

Станція метро "Лук'янівська" відновила роботу, але один вихід/вхід тимчасово зачинений

1 хв читати
Станція метро "Лук'янівська" відновила роботу, але один вихід/вхід тимчасово зачинений

Станція метро "Лук’янівська" у Києві відновила роботу та працює на вхід і вихід для пасажирів у напрямку вул. Юрія Іллєнка.

"Водночас вхід/вихід у напрямку ТЦ "Квадрат" тимчасово зачинений", – повідомив Київський метрополітен у Телеграмі в неділю.

Як повідомлялось, станцію "Лук’янівська" тимчасово зачинили для пасажирських перевезень через пошкодження вибуховою хвилею наземного вестибюлю після російського масованого обстрілу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА