17:04
24.05.2026
Станція метро "Лук'янівська" відновила роботу, але один вихід/вхід тимчасово зачинений
Станція метро "Лук’янівська" у Києві відновила роботу та працює на вхід і вихід для пасажирів у напрямку вул. Юрія Іллєнка.
"Водночас вхід/вихід у напрямку ТЦ "Квадрат" тимчасово зачинений", – повідомив Київський метрополітен у Телеграмі в неділю.
Як повідомлялось, станцію "Лук’янівська" тимчасово зачинили для пасажирських перевезень через пошкодження вибуховою хвилею наземного вестибюлю після російського масованого обстрілу.