Інтерфакс-Україна
16:15 24.05.2026

Глава МЗС Угорщини засудила напад РФ, висловила підтримку народу України

1 хв читати
Глава МЗС Угорщини засудила напад РФ, висловила підтримку народу України
Фото: https://www.facebook.com/orbananita.tisza/

Глава МЗС Угорщини Аніта Орбан рішуче засудила удар РФ по цивільних цілях в Україні.

"Ми рішуче засуджуємо напад і підтримуємо жертв і народ України", – написала вона в соцмережі Х у неділю.

"Жорстокий нічний напад Росії на Київ – це ще одне жахливе нагадування про людську ціну цієї війни. Мирне населення ніколи не повинно прокидатися від ракет, безпілотників, вибухів та страху за своє життя. Зруйновані будинки, розбиті сім’ї, вбиті та поранені невинні люди – це неприйнятно", – додала Орбан.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На території самопроголошеного Придністров'я знаходяться 2,5 тис. російських військових – Зеленський

Глава МВС: завдяки підготовці можемо гасити пожежі на десятках локацій в кожному місті

Сили оборони уразили склад боєприпасів та пункти управління ворога – Генштаб ЗСУ

Зеленський: поки в Європі не буде достатнього ППО – треба підтримувати PURL

У Слов'янську розширено зону примусової евакуації сімей з дітьми – МВА

Дрон-перехоплювач з самонаведенням Litavr із закритого каталогу Brave1 літає на 80 км на висоті до 9 км – Міноборони

Двоє мирних мешканців підірвались на НВП у Харківській області, їх шпиталізовано

У Києві затримали чоловіка, який поштою відправляв психотропну речовину PVP по всій країні – прокуратура

Українці при плануванні відпустки на 44% активніше бронюють пов'язані з відновленням послуги – дослідження

"Нова пошта" тимчасово призупиняє роботу відділень №1 та №3 у Дружківці у зв'язку з постійними обстрілами ворога

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА