12:08
24.05.2026
Президент України разом із очільником МВС оглянули музей "Чорнобиль", пошкоджений ворожою атакою
Фото: МВС
У неділю вранці президент України Володимир Зеленський та міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко оглянули масштаб пошкоджень, яких зазнала будівля Національного музею Чорнобилю в Києві внаслідок масштабної ворожої атаки.
Цю інформацію агентству "Інтерфакс-Україна" підтвердили в МВС.
В міністерстві зазначили, що на даний час на місці ще продовжуються роботи ДСНС, пожежу загасили, зазнав значних пошкоджень верхній поверх будівлі.
Як повідомлялося, 27 квітня 2026 року до 40-х роковин аварії на Чорнобильській атомній електростанції в музеї Чорнобиля відкрилася оновлена виставка.