Інтерфакс-Україна
12:07 24.05.2026

Український дім у Києві постраждав внаслідок російського обстрілу

1 хв читати

Внаслідок російського обстрілу в ніч на неділю постраждав Національний центр "Український дім" у Києві на вулиці Хрещатик, повідомила директорка Ольга Вієру.

"Ніч важка для усіх. В центрі багато будівель зазнали пошкоджень від вибухової хвилі. В Українському домі розбито частину фасадних вікон. Ці вікна у нас слабенькі і разом з нашою багатостраждальною будівлею пережили вже немало. Але головне, що люди, твори та фондова колекція цілі", – написала Вієру в мережі Facebook.

За її словами, чергові співробітники перебували у підвальних поверхах і не постраждали.

"Експозиція теж в порядку. Зараз фіксуємо пошкодження, складаємо акти і прибираємо, щоб у вівторок відкрити виставку і створити нормальні умови для наших відвідувачів", – додала вона.

Як повідомлялося, станом на 10 годину неділі відомо про 2 загиблих та понад 62 постраждалих внаслідок масованої гібридної атаки ворога на Київ. Руйнування зафіксовані на понад 40 локаціях.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через ворожу атаку у двох районах Запоріжжя знеструмлено близько 50 тис. споживачів – ОВА

Сибіга подякував генсеку Ради Європи за керівництво у просуванні Спецтрибуналу щодо агресії РФ

Будівлю Пентагону евакуювали через хибну тривогу – ЗМІ

Трамп розраховує, що незабаром буде оголошено місце підписання угоди з Іраном

Генштаб ЗСУ: Уражено НПЗ "Афіпський" у Краснодарському краї та низку виробництв безпілотників

Трамп заявив, що скасував заплановані на четвер удари по Ірану у зв'язку з прогресом у переговорах

Рубіо заявив про введення санкцій проти кубинської державної енергетичної компанії

Зеленський відзначив державними нагородами воїнів Сил безпілотних систем ЗСУ

Норвегія надає понад 9 млн євро на ремонт захисного саркофагу ЧАЕС

Україна і Польща домовились не зупиняти автобусний рух через ПП "Шегині – Медика" влітку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА