05:11
24.05.2026
В Києві вже 13 постраждалих, 7 шпиталізовані – мер
Мер Києва Віталій Кличко повідомив про 13 постраждалих жителів столиці внаслідок російської атаки в ніч на неділю, семеро з них доставлені до лікарень.
"Уже 13 постраждалих у столиці, 7 із них госпіталізували. Шести медики надали допомогу на місці", – написав Кличко в Телеграм.
Раніше повідомлялося про одного загиблого, десятьох постраждалих та п'ятьох ушпиталених.
Джерело: https://t.me/vitaliy_klitschko/6705