Інтерфакс-Україна
05:11 24.05.2026

В Києві вже 13 постраждалих, 7 шпиталізовані – мер

1 хв читати

Мер Києва Віталій Кличко повідомив про 13 постраждалих жителів столиці внаслідок російської атаки в ніч на неділю, семеро з них доставлені до лікарень.

"Уже 13 постраждалих у столиці, 7 із них госпіталізували. Шести медики надали допомогу на місці", – написав Кличко в Телеграм.

Раніше повідомлялося про одного загиблого, десятьох постраждалих та п'ятьох ушпиталених.

Джерело: https://t.me/vitaliy_klitschko/6705

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБС ЗСУ минулої ночі знешкодили 26 ворожих об'єктів

Дніпропетровщина: РФ двічі атакувала шахту ДТЕК, постраждав працівник

Китай оголосив спеціальну морську операцію у водах на схід від Тайваню – ЗМІ

Шістьох дітей, які травмувалися внаслідок обвалу мосту на Буковині, після огляду медиків відпустили додому – ЗМІ

На Херсонщині 12 людей зазнали поранень минулої доби через обстріли, серед них – троє поліцейських

Окупанти атакували Балабине КАБами, влучили у зупинку громадського транспорту – Запорізька ОВА

Команда МАГАТЕ найближчим часом відвідає сховище відпрацьованого ядерного палива у Чорнобильській зоні

Одна людина загинула, 25 – дістали поранень у Запорізькій області минулої доби – поліція

Кількість загиблих у Запорізькій області зросла до трьох осіб – ОВА

Зеленський про удар РФ по ядерному сховищу: Треба збільшувати тиск на Росію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА