Вхід до укриття біля школи в Києві засипало внаслідок удару, служби прямують на місце – мер
Вхід до укриття, в якому перебувають люди, було засипано внаслідок влучання під час російської атаки по Києву в ніч на неділю, повідомив мер Києва Віталій Кличко.
"У Шевченківському районі сталося влучання біля однієї зі шкіл. В укритті школи перебувають люди. За попередньою інформацією, вхід в укриття засипало. Екстрені служби прямують на місце", – написав Кличко в Телеграм.
Пізніше він повідомив, що в тому ж Шевченківському районі зафіксоване "влучання ще в одну школу". "Там пожежа на другому поверсі", – написав мер.
Також Кличко повідомляв про пожежу на території школи.
Як повідомлялося, десять людей постраждали, не менше п'яти госпіталізовані внаслідок російської атаки по Києву в ніч на неділю.
Джерело: https://t.me/vitaliy_klitschko/6700