12:04
23.05.2026
У Новгород-Сіверському є постраждалі через удар ворожого БпЛА – РВА
Є постраждалі через атаку російських окупантів районного центру, повідомив начальник Новогород-Сіверської районної військової адміністрації Олександр Селіверстов.
"Новгород-Сіверський. Сьогодні, 23 травня, близько 10:20 в межах міста зафіксовано вибух. Ворог завдав удару із застосуванням ударного БпЛА (попередньо типу "Молнія"). За попередньою інформацією є постраждалі. Пораненим надається необхідна медична допомога", – написав він на сторінці у Facebook.
Пошкоджень зазнали прилеглі приватні житлові будинки. Масштаби руйнувань та наслідки ворожого удару наразі уточнюються.