08:56
21.05.2026
ОВА: через негоду на Кіровоградщині знеструмлено понад 5 тис. абонентів
Через ускладнення погодних умов у Кіровоградській області зафіксовано аварійні відключення електропостачання в низці населених пунктів, унаслідок чого без світла залишилися понад 5 тисяч абонентів.
"Через негоду на Кіровоградщині сталося аварійне відключення електропостачання в кількох населених пунктах області. Без світла залишилися понад 5 тисяч абонентів", – інформує очільник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович у Телеграм.
За словами очільника ОВА, до відновлювальних робіт уже залучені аварійні бригади: "Енергетики працюють, аби якнайшвидше повернути світло в домівки жителів області".