Інтерфакс-Україна
08:56 21.05.2026

ОВА: через негоду на Кіровоградщині знеструмлено понад 5 тис. абонентів

1 хв читати
ОВА: через негоду на Кіровоградщині знеструмлено понад 5 тис. абонентів

Через ускладнення погодних умов у Кіровоградській області зафіксовано аварійні відключення електропостачання в низці населених пунктів, унаслідок чого без світла залишилися понад 5 тисяч абонентів.

"Через негоду на Кіровоградщині сталося аварійне відключення електропостачання в кількох населених пунктах області. Без світла залишилися понад 5 тисяч абонентів", – інформує очільник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович у Телеграм.

За словами очільника ОВА, до відновлювальних робіт уже залучені аварійні бригади: "Енергетики працюють, аби якнайшвидше повернути світло в домівки жителів області".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ППО збила 102 зі 117 російських дронів вночі, зафіксовано влучання на 7 локаціях

Німецька оборонна компанія веде переговори з українською Fire Point про можливе спільне виробництво ракети Flamingo

Троє постраждалих у Харківській області внаслідок обстрілів протягом доби

Сили безпілотних систем уразили за добу 1600 ворожих цілей

У Сумській області внаслідок дронових атак РФ за добу двоє загиблих і 13 травмованих – поліція

За добу на Запоріжжі двоє загиблих і троє поранених внаслідок масованих атак РФ – ОВА

На Сумщині внаслідок ворожої нічної атаки загинула працівниця одного з об'єктів "Укрзалізниці", ще одну співробітницю госпіталізовано

На Київщині ліквідували пожежу площею 2000 кв. м після удару БпЛА по об'єкту інфраструктури – ДСНС

На Миколаївщині внаслідок ворожих дронових атак постраждали п'ятеро людей, пошкоджено транспортні підприємства

В Ужгороді затримали чоловіка, який утримував дружину та 5-річну доньку, погрожував зброєю та стріляв – поліція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА