Події

У Новгород-Сіверському районі внаслідок удару БпЛА загинула людина, ще двоє постраждали – ДСНС

Внаслідок російського удару безпілотником у Новгород-Сіверському районі Чернігівської області загинула одна людина, ще двоє дістали поранення.

"внаслідок російського удару БЛА по Новгород-Сіверському районі одна людина загинула, ще дві постраждали", – йдеться в повідомленні, оприлюдненому пресслужбою ДСНС України.

Окрім того, за інформацією відомства, загорівся автомобіль та складська будівля на території агропідприємства. Рятувальники ліквідували пожежі.

 

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ