19:03
20.05.2026
РФ атакувала енергооб'єкт ДТЕК на Дніпропетровщині
Фото: Київська ОВА
Через ворожі обстріли без світла залишилися 39 населених пунктів на Дніпропетровщині, повідомила група ДТЕК у середу.
"Щойно це стало можливим, енергетики розпочали аварійно-відновлювальні роботи. Наразі світло вже повернули у 19 населених пунктах області", – зазначили в енергохолдингу.
Як повідомлялося, станом на ранок 20 травня внаслідок дронових та артилерійських обстрілів були знеструмлені споживачі у Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій, Харківській, Чернігівській та Сумській областях.