Події

РФ атакувала енергооб'єкт ДТЕК на Дніпропетровщині

Через ворожі обстріли без світла залишилися 39 населених пунктів на Дніпропетровщині, повідомила група ДТЕК у середу.

"Щойно це стало можливим, енергетики розпочали аварійно-відновлювальні роботи. Наразі світло вже повернули у 19 населених пунктах області", – зазначили в енергохолдингу.

Як повідомлялося, станом на ранок 20 травня внаслідок дронових та артилерійських обстрілів були знеструмлені споживачі у Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій, Харківській, Чернігівській та Сумській областях.

 

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ