Інтерфакс-Україна
01:33 20.05.2026

Ворог атакував Дніпро, двоє постраждалих

1 хв читати

Російські війська в ніч на середу атакували Дніпро, постраждали дві людини, повідомив очільник ОВА Олександр Ганжа.

"Двоє людей дістали поранень через ворожу атаку на Дніпро", – написав він у Телеграм.

Він зазначив, що обоє госпіталізовані. Чоловік 40 років у важкому стані. 25-річний постраждалий у стані середньої тяжкості.

Також внаслідок атаки виникла пожежа, зазначив глава ОВА.

Джерело: https://t.me/dnipropetrovskaODA/29555

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБС ЗСУ минулої ночі знешкодили 26 ворожих об'єктів

Китай оголосив спеціальну морську операцію у водах на схід від Тайваню – ЗМІ

Шістьох дітей, які травмувалися внаслідок обвалу мосту на Буковині, після огляду медиків відпустили додому – ЗМІ

На Херсонщині 12 людей зазнали поранень минулої доби через обстріли, серед них – троє поліцейських

Окупанти атакували Балабине КАБами, влучили у зупинку громадського транспорту – Запорізька ОВА

Команда МАГАТЕ найближчим часом відвідає сховище відпрацьованого ядерного палива у Чорнобильській зоні

Одна людина загинула, 25 – дістали поранень у Запорізькій області минулої доби – поліція

Кількість загиблих у Запорізькій області зросла до трьох осіб – ОВА

Зеленський про удар РФ по ядерному сховищу: Треба збільшувати тиск на Росію

Окупанти атакували селище Балабине у Запорізькій області, загинули двоє людей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА