13:58
18.05.2026
Чоловік загинув на Херсонщині через обстріл окупантів
Місцевий житель загинув у Білозерці (Херсонська обл.) через ворожий обстріл, повідомив очільник обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.
"Близько 13:00 російські військові вбили чоловіка у Білозерці. Під ворожий обстріл потрапив 61-річний місцевий житель. Він дістав травми, несумісні з життям", – написав він у телеграмі у понеділок.