Інтерфакс-Україна
13:58 18.05.2026

Чоловік загинув на Херсонщині через обстріл окупантів

1 хв читати

Місцевий житель загинув у Білозерці (Херсонська обл.) через ворожий обстріл, повідомив очільник обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

"Близько 13:00 російські військові вбили чоловіка у Білозерці. Під ворожий обстріл потрапив 61-річний місцевий житель. Він дістав травми, несумісні з життям", – написав він у телеграмі у понеділок.

 

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА