На Запоріжжі внаслідок удару БПЛА постраждали троє людей – ДСНС
Російські окупанти завдали удару із застосуванням БПЛА по Запоріжжю, повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.
"Внаслідок атаки російських БпЛА троє людей постраждали Через удар зруйновано будинок, ще один – пошкоджено. Також загорівся легковий автомобіль. Вибуховою хвилею та уламками пошкоджені сусідні будинки та будівлі", – йдеться у повідомленні в телеграм-каналі.
Надзвичайники обстежили територію, щоб мінімізувати наслідки удару, виявити можливі нерозірвані вибухонебезпечні предмети та надати допомогу постраждалим.