10:01
15.05.2026
Окупанти завдали удару про промоб'єкту у Запоріжжі, травмовано трьох осіб – ОВА
Фото: Запорізька ОВА
У Запоріжжі окупанти завдали удару про промисловому об’єкту, пошкоджено цистерну з паливно-мастильними матеріалами, наразі відомо про трьох постраждалих, повідомив очільник обласної військової адміністрації (ОВА) Іван Федоров.
"Ворог атакував обласний центр. Удару завдано по об’єкту промислової інфраструктури. Пошкоджено цистерну з паливно-мастильними матеріалами, через що над містом видно чорний дим", – написав він у Телеграмі у п’ятницю.
За даними ОВА, попередньо, травмовано трьох людей. Їм надається необхідна допомога.