Інтерфакс-Україна
18:48 14.05.2026

В Києві повністю відновили водопостачання споживачів після нічного обстрілу – Кличко

1 хв читати
В Києві повністю відновили водопостачання споживачів після нічного обстрілу – Кличко

В Києві у всіх районах міста відновлене безперебійне водопостачання після нічної російської атаки, повідомив міський голова столиці Віталій Кличко.

"Сьогодні внаслідок нічної атаки ворога та пошкодження об’єктів електропостачання у кількох районах Києва виникли перебої з подачею води. Як зазначають в "Київводоканалі", завдяки відпрацьованим алгоритмам, ефективній взаємодії між службами, а також використанню систем резервного живлення вдалось оперативно виконати роботи й стабілізувати систему", – написав Кличко в телеграм-каналі.

Наразі штатний режим водопостачання відновлено для усіх споживачів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві оприлюднили дашборд та набір відкритих даних щодо домашнього та гендерно зумовленого насильства – КМДА

На Донеччині розширено зону обов'язкової евакуації сімей з дітьми – ОВА

Фон дер Ляєн: відкриття першого переговорного кластеру з Україною – це крок до наступного етапу в процесі вступу в ЄС

Рада викликала директорку УЦОЯО Вакуленко для пояснення ситуації зі складанням НМТ

Фон дер Ляєн: ми пропонуємо заборонити в'їзд в ЄС всім, хто служив у збройних силах РФ з початку війни

Семеро людей поранені через удар КАБ на Дніпропетровщині – ОВА

Рада прийняла закон про безпеку та інтероперабельність залізничного транспорту України

Україна готує систему протидії російській РЕБ, щоб та не скеровувала українські дрони на країни ЄС – Зеленський

Президент Естонії: останні місяці наблизили війну до нас, маємо посилювати готовність суспільства

Зеленський про дипломатичну роботу із завершення війни: червень і липень можуть визначити дуже багато

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА